Wojownik musi mieć kompana. W tej grze wyhodujesz fantastycznego zwierzaka

Pokemony są dla dzieciaków i jest już ich tyle, że ledwo można je zliczyć, a co dopiero zapamiętać ich nazwy. Jeżeli masz dość śmiesznych stworków, powinieneś sprawdzić grę "Lineage II".
lineage 2.jpg
W rozdartej wojną krainie obejmującej dwa kontynenty, trzy królestwa walczą o władzę i ostateczną dominację. Jako samotny wojownik musisz wybrać, której stronie będziesz lojalny i stawić czoła wrogom, starając się przezwyciężyć konflikt z najpotężniejszymi przeciwnikami. Tym razem pomogą ci w tym mistyczne kreatury.

Jednak zanim przejdziesz do poszukiwania swojego pupila, musisz stworzyć postać, która będzie oddawać twój charakter. Do wyboru masz 7 unikalnych ras, a każda z nich wyróżnia się innymi cechami i umiejętnościami. To od ciebie zależy czy zostaniesz niszczycielskim barbarzyńcą, wszechpotężnym magiem, czy seksowną i zabójczą elficzką.

Twój bohater zmierzy się twarzą w twarz z licznymi wrogami o różnych umiejętnościach i doświadczeniu. Niekiedy będziesz musiał połączyć siły z innymi graczami, aby rzucić wyzwanie i pokonać najmocniejszych bossów. W ich przypadku mogą być potrzebne setki sprawnych bohaterów.

Dzięki nowemu dodatkowi do gry zawsze będziesz miał przy sobie kompana, który pomoże ci sprostać wyzwaniom. Do wyboru masz wilka, jastrzębia, smoka, bawoła, tygrysa lub kukabura. Nie są to jednak zwierzaki z prawdziwego świata i mają wyjątkowe zdolności. Zresztą sprawdź sam, co czeka cię w świecie "Lineage II". Darmową grę znajdziesz TUTAJ.
Dodał(a): CKM.pl / fot. Lineage II Wtorek 21.07.2020