Wirtualna wojna z ISIS

Polacy tworzą grę komputerową, w której użytkownik wcieli się w operatora ciężkiej broni maszynowej lub stanowiska rakietowego, podczas obrony Europy przed inwazją ISIS. Gra nosi tytuł IS Defense.
is defense.jpg

Jest rok 2020. Europa ugina się pod ciężarem masowej inwazji Państwa Islamskiego. Toczą się ciężkie i krwawe walki, ginie wielu ludzi. I właśnie w tę wojenną zawieruchę zostaje wrzucony gracz w IS Defense – grze produkcji gliwickiego studia Destructive Creations.

Celem gry jest naturalnie, jak to w przypadku strzelanek, zupełna rozwałka. Użytkownik, na wzór starej, popularnej gry Beach Head, wciela się w operatora broni maszynowej lub stanowiska rakietowego i ma za zadanie zabić tylu żołnierzy nieprzyjaciela, ilu tylko zdoła, a także zniszczyć tyle jego pojazdów, ile to będzie tylko możliwe. Tym samym może śrubować kolejne rekordy w czasie przetrwania i w liczbie zabójstw wrogich jednostek, i odblokowywać kolejne mapy. Ciekawostką może być także fakt, że w przeprowadzaniu ogólnej destrukcji graczowi mogą pomóc oddziały NATO.Jak informuje gliwickie studio, gra jest już prawie ukończona, obecnie znajduje się na etapie finalnych testów i wprowadzania ostatnich poprawek. Jak podkreślają twórcy IS Defense, zależało im na stworzeniu gry, która w sposób bezpośredni dotknęłaby tematu ISIS, którego ich zdaniem wszyscy twórcy w branży (i nie tylko) boją się poruszać. Gra będzie dostępna już wkrótce dla graczy z całego świata, a obecnie można zamówić ją już w przedsprzedaży. 

A Wy, zagralibyście w taką grę?
Dodał(a): Jakub Rusak Czwartek 24.03.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)