Wielki powrót Atari

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów kultowego Atari 2600. Do sieci właśnie trafiła paczka 100 najbardziej znanych, można by rzec nieśmiertelnych, gier produkowanych dawno temu na Dzikim Zachodzie.
atari_vault_steam.jpg

Jakiś czas temu amerykański producent zapowiadał, że umieści w sieci paczkę zawierającą najpopularniejsze gry na Atari 2600, które w latach 80. podbijały serca graczy na całym świecie. I na całe szczęście firma nie rzuca słów na wiatr – paczka Atari Vault jest już dostępna na platformie Steam.W jej skład wchodzi 100 kultowych gier zarówno na Atari 2600, jak i na automaty, wśród których znajdziemy: Missile Command, Asteroids, Centipede, Video Olympics, Warlords czy  RealSports Baseball. Jednak użytkownicy będą mieli okazję przenieść się z powrotem w lata 80. nie tylko dzięki nieśmiertelnym grom, ale także dzięki oryginalnemu soundtrackowi, który również dostępny jest w Atari Vault. Żeby jednak do końca się nie zatracić i nie zapomnieć, że żyjemy już w XXI wieku, gracze zyskają możliwość współzawodnictwa online i porównywania swoich osiągnięć z użytkownikami z całego świata.

W chwili powstawania tego tekstu Atari Vault dostępne jest do pobrania w promocyjnej cenie 16,99 euro, która później ma wzrosnąć do 19,99 euro.

To jak, gotowi na to by zarywać kolejne noce z Atari?

A TO MOŻE CIĘ ZASKOCZYĆ:

Umieram w oknie na korytarzu. Ze śmiechu umieram w pociągu, w autobusie, przed telewizorem (niepotrzebne skreślić).

Opublikowany przez AutoStuff na 29 marca 2016Dodał(a): Jakub Rusak Wtorek 29.03.2016