Watch Dogs 2 i Football Manager 2020 za darmo

Zostań hakerem lub managerem drużyny piłkarskiej. Epic Games Store jak co tydzień udostępnił kolejne darmowe gry do pobrania. Tym razem to naprawdę mocne tytuły. Możesz już pobrać totalnie za free Watch Dogs 2 i Football Manager 2020.
watch-dogs-2-tło.jpg
Czwartki to małe święta dla każdego gracza. Wszystko za sprawą sklepu Epic Games Store, który od pewnego czasu co tydzień udostępnia do pobrania kompletnie za darmo nowe tytuły gier. Zaczął od najmniejszej możliwej pozycji, jaką było Grand Theft Auto V, które – swoją drogą – doczeka się edycji na konsole nowej generacji.

I tym razem mamy do czynienia z równie świetną grą. Z GTA łączy ją otwarty świat i fakt, że głównym bohaterem – oprócz protagonisty – jest miasto, w którym możemy siać ogromną rozpierduchę. Jednak w przypadku Watch Dogs 2 masz do dyspozycji nie tylko broń i samochody.

Sprawdź: Niezbędnik gracza. Już teraz przygotuj się na nową generację konsol

W tytule produkcji Ubisoftu wcielisz się w niejakiego Marcusa Hollowaya genialnego hakera należącego do lokalnej grupy o nazwie Dedsec. Jej członkowie podejmują się próby dokonania największego ataku w historii. W ten sposób chcą zniszczyć Centralny System Operacyjny (ctOS), który inwigiluje mieszkańców San Francisco.W walce przeciwko oprogramowaniu użyjesz różnego rodzaju pistoletów, ale także swojego laptopa czy smartfona. Natomiast jeżeli zabraknie ci giwery, będziesz mógł sam ją stworzyć przy pomocy drukarki 3D.

Epic Games Store tym razem za jednym zamachem wrzucił dwa darmowe tytuły. Drugi z nich to prawdziwa gratka dla osób, które chciałyby sprawdzić się w roli managera drużyny piłkarskiej. W Football Manager 2020 będziesz musiał poprowadzić swój klub do zwycięstwa.Weźmiesz udział zarówno w krajowych, jak i międzynarodowych zawodach. Jednak żeby sięgnąć po trofea, będziesz musiał zadbać nie tylko o dobrych piłkarzy, ale także trenerów, zarząd klubu i stadion.

Watch Dogs 2 pobierzesz pod TYM adresem. Football Manager 2020 znajdziesz TUTAJ. Oba tytuły będą dostępne za darmo do 24.09.2020 do godziny 17:00.


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Watch Dogs 2 Piątek 18.09.2020