Total War: ARENA już dostępna dla każdego

gry
Wargaming Alliance, SEGA i Creative Assembly z radością ogłaszają premierę otwartej bety Total War: ARENA. Od dziś każdy może spróbować swoich sił prowadząc legendarnych dowódców znanych z kart historii w strategicznych walkach 10 na 10 graczy.
TWA_Artwork_EN.jpg.png

Otwarta beta Total War: ARENA jest wreszcie dostępna za darmo dla każdego zainteresowanego gracza i dodatkowo dodaje do gry Kartaginę. Jest to czwarta frakcja w grze obok Greków, Rzymian i Barbarzyńców. Gracze mogą sprawdzić się w roli legendarnego Hannibala lub jego brata Hasdrubala. Na ich rozkazy czekają zupełnie nowe jednostki, wliczając w to potężne słonie bojowe!

Gracze dobierają armie z szerokiego spektrum możliwości, do wyboru są m.in.: miecznicy, łucznicy, włócznicy, oszczepnicy, różne rodzaje jazdy konnej, artyleria lekka i ciężka (np. katapulty) czy też procarze, falangici, procarze czy ogary wojenne. Na polu bitwy liczy się taktyka, współpraca w drużynie, szybkie reagowanie na zmiany w walce oraz heroiczne natarcia. Walki toczą się na iście epicką skalę kilku tysięcy żołnierzy na ekranie.- Jesteśmy dumni i podekscytowani mogąc zaprezentować naszą pracę graczom na całym świecie - powiedział Evgeniy Shukin, dyrektor wydawniczy Total War: ARENA w Wargaming Alliance. - Wraz z beta testerami stworzyliśmy grę, która jest łatwa aby zagrać i zacząć walczyć, ale również świetna dla weteranów gier strategicznych, którzy szukają wyzwania.

- Pasja dla historii i gier online w połączeniu z latami dopracowywania gry przez twórców z pomocą graczy przyniosła otwartą betę dla szerokiej publiczności - dodał Gabor Beressy, dyrektor Total War: ARENA w Creative Assembly - Nie możemy się doczekać na reakcje graczy na to unikatowe doświadczenie serii Total War i już pracujemy nad dodawaniem nowych frakcji i zwartości do Total War: ARENA”.

Cały postęp osiągnięty przez graczy w otwartej becie będzie zachowany przy późniejszej premierze gry. Więcej informacji o grze oraz jak ją pobrać za darmo i grać na oficjalnej stronie.Dodał(a): CKM/ fot. materiały prasowe Poniedziałek 26.02.2018