Sposób na kwarantannę: zostań władcą mórz i oceanów

Jeśli do tej pory nie widziałeś, o co chodzi z tymi wojenkami na statki, to w końcu masz czas, żeby to ogarnąć i nadrobić zaległości. Zwłaszcza, że teraz zawsze możesz powiedzieć, że pracujesz zdalnie i nikt nie będzie mógł ci zarzucić godzin spędzonych przed "World of Warships".
ac2d701a-6a9e-11e6-a331-ac162d8bc1e4.jpg

World of Warships [SOI] Many GEOsSprawdziliśmy i potwierdzamy – „World of Warships” wciąga i choć nie jest lekarstwem na koronawirusa, to może być skutecznym antidotum na nudę dla wszystkich, którzy pozostają w domach. Po przyśpieszonym kursie marynarki wojennej będącym elementem gry, broniliśmy fortów, eskortowaliśmy okręty wsparcia i ratowaliśmy rozbitków. Czego potrzeba nam więcej?

Dzięki „World of Warships” nie tylko oderwiesz się od rzeczywistości, ale też w końcu znajdziesz się na swoim miejscu – czyli pozycji dowódcy jednego z 200 okrętów z czasów I i II wojny światowej. Do dyspozycji będziesz miał lotniskowce, krążowniki, niszczyciele i pancerniki.

Oprócz okrętów istniejących w rzeczywistości, na polu walki można wykorzystać jednostki prototypowe stworzone dla wojsk całego świata: US Navy, Kriegsmarine, Marynarki Wojennej ZSRR, Japońskiej Cesarskiej Marynarki Wojennej, Polskiej Marynarki Wojennej, Royal Navy, Marine nationale, oraz Regia Marina.

ZAREJESTRUJ SIĘ I GRAJ ZA FREE TUTAJ

Stoczysz bitwy na wodach mórz i oceanów całego świata – łącznie 31 lokalizacji od mroźnej Arktyki po tropikalne zatoki. Do tego twórcy dorzucają zmienną pogodę wpływającą na przebieg rozgrywki.

Rozgrywka „World of Warships” odbywa się pomiędzy dwoma drużynami złożonymi z 7-12 okrętów, a gracze mogą łączyć się w dywizjony. Za każde zwycięstwo zostaniesz nagrodzony, a wszystkie sukcesy zostaną zapisane w przebiegu twojej służby. Czas więc rozpocząć karierę na morzu, flota wzywa!Dodał(a): CKM.PL / fot. World of Warships Środa 18.03.2020