Prezent last minute na mikołajki dla gracza: podpowiadamy, co kupić

Macie jeszcze chwilę.

XGP_Covers.jpg


Kiedy nie ma już czasu na bieganie po sklepach w poszukiwaniu prezentu dla bliskiej osoby, z pomocą przychodzi Internet i wirtualne prezenty. Mogą to być ebooki, karty podarunkowe, a może być to też na przykład… abonament na nielimitowany dostęp do gier wideo! Brzmi jak spełnienie marzeń? Chyba tak.

Xbox Game Pass – idealny prezent dla fana gier wideo

Taką właśnie usługę, dedykowaną posiadaczom konsol Xbox One, stworzyła firma Microsoft, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów gier wideo. Mowa o Xbox Game Pass. Abonament zapewnia dostęp do ponad 100 pełnych gier – żadnych wersji demonstracyjnych, czy gier posiadających jakiekolwiek ograniczenia. Możecie instalować tyle gier, ile dusza zapragnie, a jedynym ograniczeniem jest tylko pamięć waszej konsoli.

Jakie gry możecie grać? Przede wszystkim te produkcji Microsoftu, przy czym są one dostępne już od dnia swojej premiery – zupełnie jak serwisy oferujące firmy i seriale w ramach abonamentu. W zestawie gier w ramach Xbox Game Pass znajduje się Forza Horizon 4 – gra, okrzyknięta przez recenzentów jako jedna z najlepszych gier wyścigowych ostatnich lat. W przyszłości, oczywiście od dnia swoich premier, na graczy będą czekać też świeże wersje Halo, Gears of War, Crackdown czy wspomnianej wcześniej Forzy.

XboxGamePass_XGPSign_2018_C.jpg

Katalog tytułów oczywiście wciąż się powiększa. Co więcej, Microsoft nie ogranicza się do gier własnej produkcji. W ofercie Xbox Game Pass znajdziecie też nowego Tomb Raidera, Fallouta czy Pro Evolution Soccer, do tego dochodzą przyszłe premiery zupełnie nowych gier.

Dla tych, którzy nie są szczęśliwymi posiadaczami Xboxa, mamy kolejną dobrą wiadomość: Xbox Game Pass zadziała również na systemie Windows 10 dzięki darmowemu programowi Xbox Play Anywhere.

Czy można chcieć więcej? Chyba tylko kolejnego miesiąca abonamentu! Teraz decyzja o zakupie subskrypcji jest bardzo ułatwiona: Microsoft przygotował rewelacyjną promocję, w której 12-miesięczny abonament kupicie o połowę taniej.

XGP_12M_Promo_Euro_1920x1080.jpg

Materiał promocyjny


Dodał(a): Izabela Popko Czwartek 06.12.2018