Premiera V-rally 4 – ta rajdówka sprawi, że zgnieciesz pada z wrażenia

V-Rally 4, tytuł dobrze znany starszym fanom rajdówek, powraca w zupełnie nowej odsłonie. Wciągający tryb kariery, wyścigi rajdowe, wspinaczki i klasyczne auta - każdy fan szybkości i adrenaliny znajdzie tu coś dla siebie.
unnamed.jpg

Zapach benzyny i palonego sprzęgła powraca po 16 latach w V-Rally 4. Na wszystkich fanów wirtualnych rajdów czeka ponad 50 aut, w tym klasyczne marzenia każdego zapaleńca - Fiat 131 Abarth, Lancia Stratos czy Porsche 911 Carrera Safari. Ekstremalne przeżycia zostaną dopełnione przez świetne udźwiękowienie i specjalny silnik gry KT Engine, stworzony przez studio Kylotonn Racing Games.

Na wyróżnienie zasługuje także rozbudowany tryb kariery, w którym czekają na graczy nie tylko wyzwania czysto rajdowe, ale także logistyczno-organizacyjne. No i przede wszystkim to, co jest esencją gatunku, czyli same wyścigi. W V-Rally 4 czeka pięć typów rywalizacji:

1. Rally - najtrudniejsze trasy (od Kenii po Park Narodowy Sekwoi) i ekstremalne warunki za kierownicą współczesnych i klasycznych pojazdów.

2. V-Rally Cross - wymagające wyścigi dla 8 kierowców na drogach szutrowych i asfaltowych.

3. Extreme-Khana: drift, precyzja i prędkość wśród pułapek rozsianych na drodze. Prawdziwy test dla umiejętności kierowcy.

4. Buggy:  górzysty teren, refleks i zaawansowane umiejętności w bardzo trudnych warunkach drogowych.

5. Hillclimb: wspinaczka na szczyt góry potężnymi mechanicznymi potworami.

V-Rally 4 zawiera tryb kariery oraz innowacyjny tryb online, który zapewnia niezwykłe wrażenia i pozwala stać się lepszym kierowcą. Za stworzenie gry odpowiada specjalizujące się w symulatorach wyścigowych studio Kylotonn Racing Games, które wyposażyło grę w najnowsze rozwiązania technologiczne fizyki i grafiki silnika KT Engine.

Gra pojawi się na PC, PS4 i XONE już 25 września, a w listopadzie będą mogli zagrać w nią posiadacze Nintendo Switch. Wydawcą gry jest studio Bigben Interactive, a polskim dystrybutorem CDP.

Dodał(a): CKM/ fot. materiały prasowe Wtorek 25.09.2018