Polacy tworzą symulator prezydenta USA [ZWIASTUN]

Fucha prezydenta USA to coś, czego chyba każdy chciałby spróbować. Już niebawem będzie to możliwe, a przynajmniej wirtualnie. Studio President oraz wydawca PlayWay zaprezentowali zwiastun gry "I Am Your President".
30089618676_3593f9c552_c.jpg
Co ciekawe, to Polacy są odpowiedzialni za stworzenie gry o jednym z najpotężniejszych ludzi na świecie. Symulator będzie prawdziwą gratką dla tych, którzy chcieliby poczuć władzę towarzyszącą takiemu stanowisku. Gracz będzie miał wiele możliwości takich jak wysyłanie agentów na akcje szpiegowskie, wykradanie technologii należących do innych państw, a nawet wywołanie wojny!

Prezydenci USA lubią udzielać się w mediach społecznościowych. W grze również będzie taka opcja. W tym celu w wirtualnym świecie będzie działał serwis “Screecher”. Powstał także panel zarządzania członkami gabinetu, a władca Stanów Zjednoczonych będzie mógł wydawać również dekrety i oświadczenia.

SPRAWDŹ: Pudzian na prezydenta. "Skoro Szymon może, to ja też"

Oczywiście po skończonej pracy na jednego z najważniejszych ludzi na świecie czeka rozrywka. Jako prezydent będziesz mógł wziąć udział m.in. w karcianej grze negocjacyjnej.

Studio, żeby umożliwić przygotowanie się do piastowania takiego ważnego stanowiska, wyda także specjalny prolog. Zostanie on udostępniony za darmo przed premierą głównego tytułu. Dodatek pozwoli na zapoznanie się z mechaniką gry. Głównym bohaterem będzie poprzednik fikcyjnego prezydenta.

ZOBACZ ZWIASTUN:Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Flickr Piątek 24.04.2020