Pobierz Medal of Honor za darmo

Kojarzycie Medal of Honor, jedną z najbardziej kultowych serii strzelanek w historii gier komputerowych? Teraz możecie pobrać zupełnie legalnie i, co ważniejsze, całkowicie za darmo jedną z najlepszych części jaka ukazała się w serii.
76220653.jpg

Chodzi oczywiście o grę Medal of Honor: Pacific Assault (Wojna na Pacyfiku), którą zgodnie z zapowiedziami studia EA Games, użytkownicy mogą pobrać zupełnie za darmo z platformy Origin. By to zrobić, wystarczy być zarejestrowanym na wspomnianej platformie i kliknąć w ten link. I już, jedna z najbardziej kultowych strzelanek może znaleźć się na dyskach Waszych komputerów. Dla odświeżenia pamięci, zobaczcie też poniższy zwiastun tytułu.Jeśli jeszcze nie macie konta, to radzimy nie zwlekać i szybko je założyć, bo hojność Electronic Arts niestety ma swoje granice i studio udostępniło tylko określoną liczbę pobrań gry.  

Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku opowiada o przygodach szeregowca Toma Conlina, który bierze udział w wielu słynnych starciach mających miejsce podczas II wojny światowej, w tym ataku na Pearl Harbor. Produkcja ukazała się w 2004 roku na pecetach.
Dodał(a): Jakub Rusak Piątek 25.03.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)