Pływaj na nartach wodnych z rekinami. Ta gra uzależnia jak kokaina

Ostatnio doszły nas słuchy, że w Tamizie grasuje rekin. Czy to prawda wiedzą tylko świadkowie i Boris Johnson. Natomiast my wiemy, że jeżeli chcesz pośmigać na nartach wodnych podczepionych do rekinów bez obaw, że zaraz stracisz nogę, teraz możesz to zrobić w wirtualnym świecie.
Wodowanie.png

Fortnite to z pewnością jeden z najmocniejszych tytułów w świecie gier ostatnich lat. Przyciąga przed monitory rzesze gamerów w różnym wieku, a teraz czeka na ciebie. Trzeba przyznać, że jej producenci potrafią wywołać niezły szum. W Kanadzie uznano nawet, że Fortnite uzależnia jak kokaina.

Turnieje w grze transmitowane na żywo biją rekordy oglądalności, co potwierdza ogromną popularność tytułu. Ten fakt wykorzystał nawet raper Travis Scott. Dla niego zakaz organizowania koncertów nie był problemem. Artysta postanowił zorganizować show właśnie w świecie gry, czym przyczynił się do pobicia kolejnego rekordu.

Teraz producenci postawili przed sobą kolejne wyzwanie. Chcą przyciągnąć właśnie ciebie do swojego świata. W nowym dodatku do gry z gatunku royal battle zaadoptujesz się do wodnego stylu życia. Będziesz śmigał na nartach wodnych podczepionych do rekinów i walczył z maruderami rozbijającymi się na wyspie. Grę znajdziesz TUTAJ.
Dodał(a): CKM.pl / fot. Fortnite Piątek 17.07.2020