Niezbędnik gracza. Już teraz przygotuj się na nową generację konsol

Premiery PlayStation 5 i Xbox Series X zbliżają się wielkimi cyfrowymi krokami. Już teraz niektóre sklepy uruchomiły przedsprzedaż nowych konsol. Zanim jednak dotrą do pierwszych klientów minie trochę czasu, dlatego już teraz warto przygotować się na powitanie nowej generacji.
iStock-637960218.jpg
Żeby móc nazwać się prawdziwym graczem potrzebny jest odpowiedni sprzęt, który przeniesie rozgrywkę na jeszcze wyższy level. Żeby godnie przywitać konsole nowej generacji potrzebne będą następujące akcesoria.

TELEWIZOR
samsung-65q60t-qled-televisie-163-cm-65-inch-4k-ultra-hd-smart-tv-zwart.jpg
Podstawą dla każdego zwolennika konsol jest dobry telewizor. W końcu sam PS lub Xbox nie wystarczy, żeby cieszyć się ulubionymi grami. Jeżeli od czasu zakupu jednej z poprzednich generacji, nie wymieniłeś swojego starego LCD na porządny ekran OLED lub QLED to czas najwyższy, żeby to zrobić. Duży wybór nowoczesnych telewizorów znajdziesz TUTAJ. Natomiast nasz wybór padł na powyższego Samsunga, którego możesz kupić pod TYM adresem.

FOTEL GAMINGOWY
155265-1-fotel-gamingowy-diablo-x-fighter-normal-size-czarno-bialy.jpg
Raczej nie będziesz stał przed telewizorem, grając w ulubione gry, dlatego powinieneś sprawić sobie odpowiedni fotel gamingowy. Prześledziliśmy kilka miejsc w poszukiwaniu największego wyboru najbardziej komfortowych foteli, w których będziesz mógł rozsiąść się wygodnie i oddać cyfrowej rozgrywce. Udało nam się namierzyć je pod TYM adresem. Natomiast my bez wahania polecamy fotel Diablo, który znajdziesz TUTAJ

NAGŁOŚNIENIE
shopping.png
Gry to nie tylko obraz, ale także dźwięk. Jeżeli chcesz poczuć się tak, jakbyś był w samym centrum wydarzeń, powinieneś zainwestować w dobry soundbar lub kino domowe z dźwiękiem przestrzenny. Wszystko zależy od tego, ile miejsca chcesz poświęcić na swoje stanowisko do gier. Jeżeli masz sporo przestrzeni do zagospodarowania, polecamy zajrzeć TUTAJ. Natomiast jeśli masz przytulny pokój, w TYM miejscu znajdziesz nagłośnienie dla siebie. My z kolei wybraliśmy soundbar JBL dostępny pod TYM adresem. 

SŁUCHAWKI
ps5-pulse-3D-large.jpg
Jesteś nocnym markiem i grając na konsoli, wyłączasz ją, dopiero gdy zaczyna wschodzić słońce? W takim razie powinieneś zadbać o to, żeby twoi sąsiedzi i współlokatorzy nie obudzili się przez strzelaninę w środku nocy. Żeby uniknąć wizyty policjantów wezwanych przez gościa zza ściany, warto kupić dobre słuchawki do konsoli. W końcu lepiej zapłacić za nie niż za mandat.

TUTAJ znajdziesz słuchawki dedykowane PlayStation 5. W przypadku Xboksa powinien sprawdzić się TEN model. Jeżeli interesuje cię inny sprzęt, znajdziesz go w TYM miejscu.


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. istock Czwartek 17.09.2020