Możesz sam zdecydować o Żelaznym Tronie. Gra, która cię pochłonie

Końcówka ulubionego serialu nie przypadła ci do gustu i masz żal do twórców, że na Żelaznym Tronie posadzili Brana Kalekiego? Teraz masz możliwość odmiany losów Siedmiu Królestw w grze “Game of Thrones: Winter is Coming”.
p3609882529-5.jpg
Wszyscy fani serialu liczyli na to, że bitwę o tron wygra Daenerys Targaryen lub Jon Snow i będą wspólnie władać Siedmioma Królestwami. Tymczasem Biały Wilk ukatrupił Matkę smoków, a reszta bohaterów, którym – jakimś cudem – udało się przeżyć, wybrała Trójoką Wronę na swojego pana.

Chyba nawet śmierć członków rodu Starków nie wkurzyła tak zwolenników serii, jak wydarzenia przedstawione w ostatnich odcinkach. Domyślamy się, że tobie również nie odpowiada to, co się tam wydarzyło, dlatego mamy dla ciebie propozycję nie do odrzucenia.

Właśnie masz niepowtarzalną okazję wziąć udział w walce o Żelazny Tron jako młody Lord, który stanie na czele jednej z wielu osad Westeros. Pod okiem doświadczonych doradców opanujesz wszystkie umiejętności niezbędne do władania całym kontynentem. Będą to: zarządzanie zamkiem, nauka technologii, rekrutacja i szkolenie wojsk.

Zbierz potężną armię, zawieraj sojusz z innymi graczami i zmiażdż wspólnych wrogów! Wejdź pod ten adres i rozpocznij własną grę o tron.Ostrzegamy, bo tak gra naprawdę wciąga. Kolega z redakcji nawet rozstał się z dziewczyną, bo wolał patrzeć, jak Danka lata na swoim smoku.


Dodał(a): CKM.pl / fot. Game of Thrones Czwartek 25.06.2020