Kultowa „Contra” powróci

W ostatnim czasie można zauważyć, że twórcy kultowych gier z XX wieku mają tendencję do odświeżania swoich produkcji i dostosowywania ich do współczesnych czasów. Tak jest i w tym przypadku –„Contra” powróci w wersji na smartfony.
contra.jpg

Niedawno pisaliśmy na temat wielkiego powrotu gier na Atari 2600, o którym możecie przeczytać TUTAJ. Tym razem swoją ponowną premierę, będzie miała „Contra” – jedna z najbardziej kultowych gier na konsolę Pegasus, którą z łezką wzruszenia w oku wspominają do dziś gracze z całego świata.

Gra będzie już niedługo dostępna w formie mobilnej aplikacji na smartfony, jednak mimo to grafika będzie zdecydowanie odbiegać jakością od oryginału. Jak można zobaczyć na teaserze, który pojawił się na You Tube, na całe szczęście grafika to jedno z nielicznych ulepszeń, jakie przeszła gra – jej całe clue, czyli bieganie po mapach i całkowita destrukcja wszystkiego wokół, pozostała bez zmian.Także róbcie miejsce na swoich smartfonach i cierpliwie czekajcie, bo „Contra” pojawi się na rynku już w tym roku.Dodał(a): Jakub Rusak Środa 30.03.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)