Kolejna fajna gra na czas kwarantanny za darmo. Tym razem zostaniesz szogunem

Pandemia nie sprzyja podróżom i wiele osób musiało zawiesić swoje urlopowe plany. Dopóki sytuacja nie zostanie opanowana, pozostaje nam korzystać z możliwości wirtualnych wycieczek. Total War: Shogun 2 przeniesie cię do Japonii z czasów feudalnych.
total-war-shogun-2-cover_4j8k.jpg
Studio Creative Assembly udostępni za darmo na platformie Steam jeden ze swoich flagowych tytułów. Total War: Shogun 2 będzie można dodać na stałe do swojej biblioteki między 27 kwietnia a 1 maja. Gra ma być dostępna od godziny 19:00.

Taka informacja pojawiła się na oficjalnej stronie tytułu. Studio w ten sposób chce zachęcić graczy do pozostania w domach i urozmaicić im czas kwarantanny. Dlatego, jeśli kiedykolwiek marzyłeś o zostaniu szogunem, to jest najlepszy moment – eksprezydent Komorowski raczej już cię nim nie mianuje.


Akcja gry przeniesie cię do XVI wiecznej Japonii, gdzie trwa zażarty konflikt między klanami. Głównym protagonistą jest przywódca jednego z nich. Daimyo, którego poprowadzisz, w grze ma za zadanie zjednoczyć pogrążony w wojnie kraj. W tym celu będziesz musiał zebrać odpowiednio mocnych wojowników.

Total War: Shogun 2 jest grą strategiczną, w której poprowadzisz swoją armię do zwycięstwa. Z jej pomocą będziesz toczył pojedynki z innymi nacjami, przejmował ich terytoria oraz budował potężne imperium.

ZOBACZ ZWIASTUN:Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Creative Assembly Poniedziałek 27.04.2020