Esport rośnie w siłę. Poznaj ofertę bukmacherów na najbliższe turnieje

Pandemia koronawirusa po raz kolejny pokazała, jaką siłą w świecie bukmacherów staje się esport. Obecnie w gronie najpopularniejszych gier, które można obstawiać, znajdują się Counter Strike, Dota 2, czy League od Legends.

small pzbuk-bukmacher-cs-esport-zagranie-com (1).jpg

Wraz z rozwojem gier, mamy coraz więcej możliwości obstawiania zakładów. W dzisiejszym tekście przeanalizujemy, co w najbliższym czasie powinno zainteresować typerów w świecie esportu!

Esport ratunkiem bukmachera

Podczas pandemii i wstrzymania większości rozgrywek sportowych główne zainteresowanie typerów przeniosło się do wirtualnego świata gier komputerowych, gdzie odbywały się kolejne turnieje.

Zainteresowanie esportem rośnie od kilkunastu lat, ale okres pandemii sprawił, że ta dyscyplina na stałe zagościła w świadomości typerów, którzy nie patrzą już tylko, jakie zespoły grają dziś w Premier League czy Ekstraklasie, ale spoglądają również na rozgrywki League of Legends czy CounterStrike’a.

Trzeba przyznać, że oferta legalnego bukmachera PZBuk dotycząca gier elektronicznych jest naprawdę szeroka. Od bezpośredniego wyniku rywalizacji aż po liczbę zabójstw, handicapy czy zwycięzców danej mapy. Zdecydowanie jest z czego wybierać!

Nadchodzące turnieje – esport

W najbliższym czasie fani esportu nie będą mogli narzekać na nudę, ponieważ kalendarz wydarzeń jest mocno przepełniony!

LEC faza pucharowa

Aktualnie dla fanów League of Legends w ofercie bukmachera znajdują się różne rozgrywki, między innymi:

– League of Legends China Pro League
– League of Legends Prime League
– League of Legends Oceanic League
– League of Legends Circuito Brasileiro

Na tym jednak nie koniec, więcej propozycji znajdziesz na stronie legalnego bukmachera: kliknij tutaj.

Już 9 sierpnia zakończy się faza grupowa rozgrywek LEC, a po niej sześć najlepszych drużyn zmierzy się w drabince pucharowej. Prawdopodobnie wystąpi w niej kilku Polaków. Jankos z G2, selfmade z fnatic, Vander i Inspired z Rogue.

Zwycięzca letniego splitu uzyskuje awans na Mistrzostwa Świata – najważniejszy turniej w całym roku dla fanów LoL’a.

ESL One Cologne

W dniach od 21 do 30 sierpnia odbędzie się wielki turniej dla fanów Counter Strike – mowa o ESL One Cologne z pulą nagród o niebagatelnej wartości miliona dolarów. Zagrają w nim same najlepsze formacje jak: Astralis, G2, FaZe, Liquid, NatusVincere.

ESL One Cologne to legendarne rozgrywki, z wielką renomą porównywalne nawet do IEM Katowice. W ciągu roku dla fanów CS’a to jeden z najważniejszych turniejów, którego nie można przegapić. Możesz być spokojny – pełną ofertę na ten turniej znajdziesz na stronie bukmachera PZBuk.

DreamHack Open Summer

Turniej ten z powodu pandemii koronawirusa został podzielony na Europę i Amerykę. W puli nagród znajduje się około 90 tysięcy dolarów, po tyle samo dla obu kontynentów. DreamHack Open Summer jest mocno obsadzony, a w składach znajdziesz kilku Polaków – między innymi stanislaw czy mantuu. Już w tym momencie swój występ zapowiedziała najlepsza drużyna na świecie i trzecia w rankingu – BIG i EG.

Rozgrywki Dream Hack Open Summer możesz obstawiać na stronie bukmachera internetowego PZBuk.

Autor artykułu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Materiał powstał we współpracy z PZBuk.


Dodał(a): Izabela Popko Czwartek 23.07.2020