CD Projekt RED nie wyrobi się z Cyberpunk 2077. Znamy nową datę premierę

Jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów zalicza falstart. Nie jest to specjalnie zaskakujące, w końcu to CD Projekt RED, który premierę "Wiedźmina" przesuwał kilka razy.
v-logotype-en (1).jpg

CD Projekt RED wydał dość krótkie oświadczenie. Premiera gry Cyberpunk 2077 została przesunięta na 17 września 2020 roku. Pierwotnie tytuł miał wyjść 16 kwietnia. Więc na gierkę poczekamy, ale nie przyzwyczajajmy się do września. Jest całkiem możliwe, że Cyberpunk 2077 trafo do sklepów jeszcze później. Ale to dobrze, bo lepiej, żeby gra była dopieszczona w 100 procentach.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zamek z "Wiedźmina" leży w Polsce

CD Projekt RED przyznał, że Cyberpunk 2077 jest już kompletny i można ją przejść od początku do końca. Ale przed studiem i pracownikami nadal wciąż wiele pracy.

"Night City jest ogromne, zróżnicowane i pełne przygód: biorąc pod uwagę jego skalę i złożoność uznaliśmy, że potrzebujemy więcej czasu, aby zakończyć testowanie, usunąć usterki i nadać grze ostateczny szlif. Chcemy, aby Cyberpunk 2077 był ukoronowaniem naszej pracy na obecnej generacji konsol. Dzisiejsza decyzja da nam kilka cennych miesięcy, których potrzebujemy, by gra mogła zasłużyć na miano doskonałej" - wytłumaczył decyzję CD Projekt RED.

square_pl.png

Cyberpunk 2077 - o co chodzi w tej grze?

Cyberpunk 2077 to cRPG, czyli komputerowa gra fabularna. Akcja toczy się w 2077 roku, w futurystycznym mieście Night City, które leży gdzieś u wybrzeży Kalifornii. Na początku poznajemy "V", czyli początkującego najemnika, który ucieka się do brutalnych walk, by przetrwać w na ulicy. Chce także zdobyć implant dający nieśmiertelność.Night City to miejsce, którym rządzą gangi i megakorporacje. W takich realiach będzie musiał odnaleźć się gracz. 

Cyberpunk 2077 - muzyka i Keanu

Twórcy zaprezentowali niedawno muzyków, którzy stworzą soundtrack. A$AP Rocky, Grimes i Run the Jewel nagrają kawałki do Cyberpunk 2077. Oprócz nich, usłyszymy także Refused, Gazelle Twin, Ilan Rubin, Richard Devine, Nina Kraviz, Deadly Hunta, Rat Boy czy Tina Guo. Jak widać CD PROJEKT RED nie idzie na łatwiznę i zaprasza do współpracy gwiazdy pierwszego sortu. Mało tego, oprócz muzyki, każdy artysta dostanie w grze własną postać, czy tam nawet cały zespół.

W Cyberpunk 2077 mocno zaangażowany jest Keanu Reeves. Aktor wciela się w rolę jednego z głównych bohaterów gry, Johnny’ego Silverhanda. Podobizna Keanu widnieje na każdym plakacie promocyjnym i w sumie słusznie. Bo kto, jak nie Neo i John Wick, mają przyciągnąć klientów.Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia 17 września 2020 roku na PC, Xbox One i PlayStation 4. 

Cyberpunk 2077 - zobacz shoty z gry!
Dodał(a): Tomasz Orszulak Piątek 17.01.2020