Bądź jak Charlie. W tej grze możesz mieć własne waleczne aniołki

Jeden facet i trzy kobiety – na pewno nieraz marzyłeś o takim układzie. Niestety takie rzeczy zdarzają się najczęściej w filmach dla dorosłych lub u arabskich szejków. Ewentualnie w grach komputerowych, a jedna z nich jest na wyciągnięcie ręki.
League of Angels 3.jpg
“League of Angels 3” zabierze cię do świata Elysium, w którym fantastyczne anielice toczą krwawą wojnę z czarnymi smokami. Twoim zadaniem będzie stworzenie postaci – tak, będziesz mógł sam wybrać, jak zaprezentuje się twój pierwszy aniołek – która wyruszy w przeszłość w celu odnalezienia pradawnych artefaktów.

Na swojej drodze spotkasz wiele trudności, którym będziesz musiał sprostać, żeby zdobyć potężną broń mogącą ostatecznie pokonać smoki. Nie będziesz w tym sam, bo twoim zadaniem jest zorganizowanie zgranej drużyny aniołów i przemierzanie fantastycznych krain, które trzeba uwolnić od potworów oraz pomagać napotkanym istotom.

Trudno nie odnieść wrażenia, że to gra skierowana głównie do facetów. Aniołki w niej wyglądają jak skrzyżowanie cycatych postaci z mangi z najlepszymi laskami z Instagrama. Choć zachwycanie się wirtualnymi dziewczynami może brzmieć dziwnie, to w końcu i tak zazwyczaj przeglądasz ślicznotki w telefonie lub na monitorze komputera.

Zamiast dalej patrzeć na kolejne podrasowane fotki gwiazd Instagrama, oderwij się na chwilę i zagraj w "League of Angels 3". Darmową grę znajdziesz TUTAJ.
Dodał(a): CKM.pl / fot. League of Angels 3 Środa 22.07.2020