Zuzia Rams – Ring Girl CKM & KSW [backstage sesji]

Bardzo gorący debiut bardzo gorącej Zuzi Rams. I jeśli poradzi sobie tak dobrze na ringu na galach KSW, jak poradziła sobie na naszej sesji, to jesteśmy spokojni o jej przyszłość.
bstage.jpg

Zuzia Rams waszymi głosami została wybrana Ring Girl CKM i KSW, a to oznacza, że zdobyła aż dwie nagrody: sesję do naszego magazynu i roczny kontrakt z federacją. Przed wami efekty pierwszej z tych nagród, a właściwie kulisy jej powstawania.

W wywiadzie udzielonym tuż po sesji Zuzia przyznała, że dość mocno się stresowała: „To była moja druga sesja w życiu, a pierwsza do męskiego magazynu – więc nie będę kryła, że stresik był. Ale wszystko przebiegło w zaskakująco komfortowej atmosferze, którą stworzył przezabawny fotograf Robby. Dzięki!”.

Nie wiemy jak wy, ale my w ogóle nie widzimy stresu po Zuzi, a na wszystkich fotkach kipi seksapilem i pewnością siebie. O czym możecie przekonać się zerkając na poniższy backstage sesji i samą sesję. Ta ostatnia – w kioskach razem z marcowym wydaniem CKM.
Dodał(a): CKM/ fot. CKM Sobota 02.03.2019

Komentarze

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Monika898 (2019-06-20 17:17:09)
Najlepsze sex spotkania z pięknymi kobietami tylko na http://wyspakobiet.eu
.
..

.. Zgłoś naruszenie
SexAnia (2019-06-05 21:17:05)
Poszukuje faceta na tajemne randki. Liczę 22 lat, zdjęcia i kontakt na tym portalu: www.czaterka.pl i szukaj moich fotek po loginie: ania22 Zgłoś naruszenie
Anna24 (2019-05-23 20:06:18)
Witaj! Czy jestes zainteresowany spotkaniem na temat wolnego seksu w swoim miescie? Sexy dziewczyny czekaja na ciebie tutaj = http://hotmeet.tk Mozesz takze napisac do mnie, moj nick to Anna24. Plus, są moje intymne zdjęcia :) Zgłoś naruszenie
Komentarze (3)