Znów do wzięcia – Alexis Ren

Można psioczyć na dzisiejszą młodzież wpatrzoną w ekrany smartfonów, ale fakty są takie, że gdyby nie serwisy społecznościowe, prawdopodobnie nigdy nie usłyszałbyś o tej dziewczynie.

Kalifornijskie dziewczyny zawsze miały w sobie ten pierwiastek wyjątkowości. Wiedzieli o tym chłopcy z Beach Boys już w latach 50. Ich hit „California girls” do dziś nadają stacje radiowe na całym świecie. Dzieje się tak dlatego, że do dziś laski w Ameryce chcą być jak te z Kalifornii. Precyzując, to być jak Alexis Ren, która - jak chodzą słuchy - znów jest do wzięcia. Media za oceanem donoszą, już od dawna na Instagramie nie pojawiło się wspólne zdjęcie Alexis i jej chłopaka Jaya. Czyżby kłopoty w raju? Nie jesteśmy zawistni, ale nie przepuścimy takiej szansy. Pora odnowić karnet na siłownię i zabrać się do roboty.  Popatrzcie na zdjęcia w galerii i powiedzcie nam, że byście wzgardzili taką dziewczyną.Przeglądamy zdjęcia Alexis Ren i dochodzimy do wniosku, że u niej straszna nuda. Hotelowe wnętrza, pyszne jedzenie, kostiumy kąpielowe, podróże, wspaniałe krajobrazy, ocean, kwiaty we włosach, równie piękne koleżanki, piasek, który, cytując klasyka, wszędzie włazi i mamy nieprawdopodobna ochotę ponudzić się razem z nią. Bo najlepiej jest się nudzić z dziewczynami z Kalifornii.

PS. Jesteśmy świadomi tego, że istnieje piosenka „California Gurls” autorstwa Kate Perry, ale nasze piosenki lubimy takie jak nasze kobiety. Z klasą.
PPS. Kate Perry bardzo nam się podoba.
Dodał(a): Maciej Prosiakiewicz / fot.: instagram.com/alexisren/ Środa 19.10.2016