Zmysłowa blondynka – Ashleigh Defty

Dziewczyna o niesamowitych krągłościach i wspaniale zmysłowych ustach. Jeśli chcielibyście oderwać się od szarej rzeczywistości i na chwilę przenieść do raju, popatrzcie na fotki seksownej Ash – ona mogłaby być tam przewodniczką.

Trudno cokolwiek napisać o młodziutkiej Ash, bo wszelkie bardziej szczegółowe informacje na swój temat udostępnia tylko swoim najwierniejszym fanom, a by się nim stać – trzeba zapłacić. My co prawda do takich się zaliczamy, ale tylko sercem, nie zaś portfelem, bo w zupełności wystarczy nam to, co udało nam się wygrzebać o niej w sieci.

Ashleigh ma 22 lata i pochodzi z Newcastle w Wielkiej Brytanii. Wykonuje też typowy dla instagramowych modelek zawód – jest wykwalifikowaną trenerką personalną, modelką, a najogólniej mówiąc – influencerką.

I co, potrzeba wam jeszcze jakichś informacji na jej temat? Wydaje nam się, że nie, zwłaszcza, że i tak za chwilę o tym wszystkim zapomnicie, gdy zobaczycie boskie fotki seksownej Ash. My, patrząc na nią, zapominamy o całym świecie.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/ashdefty/ Piątek 11.08.2017