Zdolna i piękna Christina Milian

Christina Milian jest rzadkim przypadkiem kobiety, która łączy w sobie olśniewające piękno i wprost ogromne talenty artystyczne. Aż sami nie wiemy, które z tych dwóch przymiotów wolimy bardziej.

Christina Milian – naprawdę nazywa się Christine Flores, a przyjaciele zwracają się do niej Chrissy. Bez względu jednak na to, jakby o niej nie mówić, jedno pozostaje faktem – po prostu ją uwielbiamy. Urodziła się w USA w New Jersey, jednak jej rodzice byli emigrantami z Kuby. I to właśnie po nich odziedziczyła hiszpańsko brzmiące nazwisko i, co zdecydowanie ważniejsze, swoją gorącą, kubańską urodę.

Wspomnieliśmy jednak również o jej niesamowitych talentach. A te ujawniły się już we wczesnym dzieciństwie, kiedy to kilkuletnia Chrissy zadebiutowała w teatrze muzycznym. Później było kilka występów w programach telewizyjnych, m.in. na kanale Disney Channel i chyba najważniejsza rola jej wczesnej młodości, kiedy to jej głos zabrzmiał w prawdziwym kinowym przeboju „Dawno temu w trawie”.

Nie dość, że w dzieciństwie jej kariera rozwijała się wspaniale, to później było tylko lepiej. Chrissy zagrała w dwunastu filmach i wydała cztery płyty, z których jedna była nominowana do nagród Grammy. Obecnie, dzięki swojej ugruntowanej pozycji w świecie amerykańskiego show biznesu, Christina Milian prowadzi program The Voice, a jej profil na Instagramie śledzi 3,3 mln obserwatorów.

Ponad 3 miliony fanów jej gorącej, kubańskiej urody i seksownego, perfekcyjnego ciała. Spójrzcie jak ono wygląda, a sami z pewnością z chęcią powiększycie grono jej followersów.
Dodał(a): Tomek Makowski / fot. Instagram Niedziela 17.07.2016