Za gorąca na Instagram. Usunęli nagie zdjęcie ikony MMA

Swoją karierę zakończyła w momencie, kiedy w Polsce dopiero dowiadywaliśmy się, co to MMA. Na koncie nie ma zbyt wielu walk. Jednak jej poczucie humoru, urok i zniewalająca uroda pozwoliły zapamiętać ją na lata. Teraz przypomina o sobie, publikując nagie zdjęcie.

Gina Carano na zawodowym ringu stoczyła zaledwie 8 walk, z czego 7 wygrała. Rękawice odwiesiła w 2009 roku. Wtedy też odkryła też inne swoje talenty. Od tamtej pory co roku gra w jakimś filmie. Jej przyjazne usposobienie i urok dziewczyny z sąsiedztwa w połączeniu z przyjemną dla oka urodą dały jej świetną rozpoznawalność. I mimo że karierę w ringu zakończyła ponad dekadę temu, świetnie odnajduje się w social mediach.

Jej konto obserwuje ponad milion fanów, a ona często wrzuca tam zdjęcia z przesłaniem – motywacyjne lub komentujące bieżącą rzeczywistość. Tak było i w przypadku roznegliżowanego zdjęcia, pod którym cytowała słowa Prince’a, traktujące o wolności: "Uważam wolność za seksowną. Uważam wolność za tak seksowną, że nawet nie potrafię ci tego wyjaśnić. Budzisz się każdego dnia i czujesz, że możesz zrobić wszystko". 
Gina połączyła dosłownie te dwa aspekty – seksapil oraz wolność – i wyszła gorąca jak lawa mieszanka. Tak gorąca, że przepaliły się styki Instagrama i administratorzy serwisu usunęli nagie zdjęcie Giny Carano. 

Gina na co dzień nie epatuje nagością, więc ci, którzy nie zdążyli zobaczyć piersi fighterki, bojkotowali serwis. Ale że internet niczego nie zapomina, udało się fotę odnaleźć. Znajdziecie ją pod pozycją numer 2 w poniższej galerii. Po całym zamieszaniu Gina dostała mnóstwo fan artu z adaptacją nieszczęsnego zdjęcia, z którego wybrała i opublikowała jedno. To znajdziecie pod pozycją numer 3. 

My rozumiemy ból Giny i jej fanów jak mało kto....

Dodał(a): CKM.PL / fot.: instagram.com/ginajcarano Środa 01.07.2020