Yovanna Ventura – cudowna miłośniczka zwierząt

Seksowne ciało tej dziewczyny od lat przyciąga nasz wzrok. Jednak bylibyśmy ignorantami, gdybyśmy nie wspomnieli o jej ślicznej buźce, która ozdobiła niedawno okładkę meksykańskiego Maxima.

Yovanna urodziła się 24 listopada 1995 roku w Miami na Florydzie i z tego co nam wiadomo dalej tam mieszka. W sumie nie ma co się dziwić, bo zimniejsze lokalizacje mogłyby nie wytrzymać gorąca tej dziewczyny. Całe szczęście, że Trump zniósł obowiązek wizy, bo chętnie odwiedzimy Florydę, żeby móc spotkać tę piękność.

Dziewczyna z okładki Maxima często wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie rozwiją swoją karierę modelki, którą rozpoczęła w 2017 roku. Podpisała kontrakt z kilkoma agencjami m.in. Wilhelmina Los Angeles, Wilhelmina London oraz Elite Miami. Jest także początkującą aktorką i pasjonuje się ochroną przyrody. Z wielką chęcią przyłączymy się do jej walki o prawa zwierząt. 

Najważniejsze wydarzenia w jej karierze to kampania Yeezy w sezonie szóstym, gdzie pojawiła się na ogromnym billboardzie na Times Square, kampania MCM x Puma oraz kampania Diesela z udziałem Nicki Minaj. Latem wydała własną kolekcję strojów kąpielowych z marką ISHINE365. Mamy nadzieję, że bikini w jej wydaniu będzie ozdabiać także polskie plaże. 

Wzrost: 175 cm
Waga: 61 kg
Wymiary 86-61-91

Zobacz ślicznotkę walczącą o prawa zwierząt:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Poniedziałek 15.06.2020