Yoga i nagość - Nude Yoga Girl

Nagość i prawdziwa sztuka często idą w parze. I chociaż joga jest mało męskim zajęciem, znaleźliśmy zdjęcia, które sprawią, że ją pokochacie. Oczywiście nie na tyle, żeby zacząć ćwiczyć.

Joga ma już ponad 5000 lat. Zwykle nie jesteśmy zainteresowani tak starymi rozrywkami, bo wolimy przeglądać gołe laski w internecie. Szukając dla was kolejnej nagiej piękności na Instagramie, trafiliśmy jednak na coś wyjątkowo ciekawego. Otóż wyobraźcie sobie, że jogę uprawiają również ładne dziewczyny i robią to nago. Dodajcie do tego czarno-białe zdjęcia i artystyczny posmak, a otrzymacie konto, którego nazwa mówi wszystko Nude Yoga Girl. Przeglądając je połączycie przyjemne z pożytecznym, gdyż już nigdy dziewczyna nie będzie musiała zabierać was do muzeum, abyście łyknęli nieco sztuki. Zobaczycie cycki i wyrobicie tygodniową normę obcowania z wyższą rozrywką.

Konto prowadzone jest przez anonimową 25-cio letnią fotografkę. Tajemnica i ta anonimowość jest częścią jej seksownego wizerunku. Nie wiemy co ma większy wpływ na tę seksowność – brak imienia czy nagość, ale osobiście stawialibyśmy jednak na to drugie. W końcu to nie bezimienność sprawiła, że podąża za nią ponad 500 tys. fanów. Żadne ze zdjęć nie zostało jednak zablokowane, nawet biorąc pod uwagę restrykcyjną politykę platformy dotyczącą obnażania się przed aparatem. Łatwo zauważyć, że Nude Yoga Girl swoim profilem promuje coś innego, niż wulgarne porno. Wystarczy przecież przejrzeć komentarze, w których dominują określenia typu „niesamowite”. W opisie konta możemy przeczytać zdanie „jesteś idealny dokładnie taki jaki jesteś”. To budujące i inspirujące, a więc autorka bawi i uczy jednocześnie.Uprawianie jogi pozwala rozwijać ciało, które jeśli nie jest poddawane jakiemukolwiek wysiłkowi słabnie i sztywnieje (w tym miejscu wstawcie dowolny, suchy żart o erekcji). Poza tym joga zapewnia dużo spokoju, a nas rozgrzewa i chyba sami spróbujemy zrobić kwiat lotosu. Albo jak zwykle obejrzymy jak robi to jakaś laska w sieci.
Dodał(a): Stanisław Saski / fot.:https://www.instagram.com/nude_yogagirl/ Poniedziałek 09.01.2017