Yasmine Soofi – piękna Arabka

Jeśli do tej pory sądziliście, że wszystkie arabskie kobiety podporządkowują się wymogom Islamu i jedyne w czym chodzą to czadory, spod których widać jedynie ich oczy, to na szczęście bardzo się myliliście. Ta dziewczyna jest na to najlepszym dowodem.
soofi.jpg

Oto Yasmine Soofi, olśniewająca modelka wprost ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, konkretnie z Dubaju. Jednak dla mieszkającej na co dzień w Los Angeles Yasmine, jej bliskowschodnie korzenie oraz zasady religijne, które tam panują, nie są żadną przeszkodą w robieniu kariery supermodelki, a także, co chyba ważniejsze, w pokazywaniu jej olśniewającego ciała, okrytego jedynie skąpym bikini. A zdecydowanie ma co pokazywać!

Oczywiście poza perfekcyjnym ciałem, ogromną zaletą Yasmine jest jej buzia – bardzo subtelne połączenie bliskowschodnich rysów z rysami europejskimi, przyprawione kruczoczarnymi, gęstymi włosami i ogromnymi, hipnotyzującymi czarnymi oczami. Sama zresztą mówi o sobie, że jest niejednoznaczna etnicznie. Ale kogo by to obchodziło?

Poza tym, że jest modelką, Yasmine prowadzi własną firmę, a także ma dość nietypowe hobby, jakim jest… neurologia. Choć właściwie jakby się głębiej nad tym zastanowić, to tak naprawdę Yasmine ma wiele wspólnego z tą dziedziną nauki –  jej widok może być balsamem na skołatane nerwy.

Dodał(a): Tomek Makowski Poniedziałek 25.04.2016