Yasmina Rossi. Zgadniesz, ile ma lat?

Podobno to Azjatki trzymają się najlepiej, ale Yasmine udowadnia, że także białe kobiety mogą się nie starzeć. Jest jedną z dojrzalszych modelek, ale swoją urodą i figurą na spokojnie może dorównywać młodemu pokoleniu.

Uwierzysz, że ta kobieta urodziła się w 1955 roku? Też nam trudno to pojąć, bo wygląda na to, że od momentu rozpoczęcia pracy jako modelka czas się dla niej zatrzymał. Na starcie miała prawie 30 i w sumie jej obecna figura właśnie na tyle wskazuje.

Yasmina Rossi, a tak dokładniej to Yazemeenah Rossi rozpoczęła swoją karierę, gdy miała 28 lat, czyli w wieku emerytalnym jak na modelki. Poniekąd została do tego zmuszona, bo podczas pokazu mody w Paryżu musiała zastąpić młodszą koleżankę, która się rozchorowała.

Seniorka wśród modelek pochodzi z Korsyki i ma podwójne obywatelstwo. Z jednej strony jest Francuską a z drugiej Amerykanką. Zapewne dlatego mieszka obecnie w Malibu w Kaliforni.

Jej cechą charakterystyczną są długie srebrzyste włosy. I wcale nie osiwiała ze starości. Już jako młoda dziewczyna zaczęła dostrzegać na głowie mnóstwo białych “nici”, ale nie zamierzała ich farbować. Zamiast tego zamieniła je w swój znak rozpoznawczy.

Od zawsze była za pan brat z Matką Ziemią. Przyjęła sposób życia, który jest bardzo zrównoważony, zdrowy, duchowy i zgodny z naturą. Właśnie dlatego akceptuje swoje księżycowe włosy i zmarszczki będące jak tusz, którym zapisuje swoją historię.


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Czwartek 06.08.2020