Yasmina Rossi - 59-letnia modelka w bikini

Zastanawiacie się jak konserwować własne kobiety, by przed sześćdziesiątką prezentowały się równie atrakcyjnie co Yasmine? Okazuje się, że nie trzeba się katować w siłowni, spędzać dni w SPA czy katować wymyślnymi dietami.
yasmina-rossi.jpg

fot.: instagram.com/yazemeenah

Receptą Yasminy "Yazemeenah" Rossi wiecznie młody wygląd jest peeling wykonany oliwą z oliwek zmieszaną z cukrem. Do tego zjada jedno awokado dziennie i je wyłącznie organiczne mięso i ryby. Nie jest typową fit laską, bo nie przepada za zbyt wytężonym wysiłkiem fizycznym. O formę dba poprzez jogging, piesze wycieczki i windsurfing. Rzadko choruje, bo prowadzi zdrowy tryb życia, ale jeśli już ją coś dopadnie, preferuje naturalne metody leczenia. Od 30 lat uprawia również jogę.

Karierę w modelingu rozpoczęła w swoich późnych latach dwudziestych, by walczyć ze swoją nieśmiałością. Jej znakiem charakterystycznym była głowa. Pierwsze siwe włosy pojawiły się u niej w wieku 12 lat. Gdy dobiła do 20 były już czarno-białe. Jednak nie walczyła z tym, przekuła to wręcz w swój atut. Gdy jedna z firm kosmetycznych proponowała duże pieniądze, by Yasmina Rossi wystąpiła w ich kampanii z pofarbowanymi włosami, odrzuciła kontrakt. Stwierdziła, że nie można kupić jej wolności i poczucia szczęścia, którą dawała jej naturalnośćPracowała dla największych marek modowych i brała udział w dużych kampaniach reklamowych, emitowanych na całym świecie. Jej sława rozbłysła, gdy przekroczyła 45 lat i przeprowadziła się do Nowego Jorku. Przedtem mieszkała w różnych zakątkach globu, m.in. w: Paryżu, RPA, Kalifornii. Urodziła się Francji, ale ma też obywatelstwo amerykańskie. Dorastała z kolei na Korsyce.Dziś jest babcią dwójki wnucząt, co czyni z niej GILF-ę. Rozkoszuje się też starzeniem, bo mimo wieku, codziennie odbiera lekcje życia. I je odrabia. Myśli też o przyszłości – alternatywą dla pozowania jest robienie zdjęć i tworzenie projektów graficznych. No bo przecież nie można żyć z modelingu do emerytury…

font-family: Arial, sans-serif; font-size: 14px; line-height: 17px; margin-bottom: 0px; margin-top: 8px; overflow: hidden; padding: 8px 0px 7px; text-align: center; text-overflow: ellipsis; white-space: nowrap;">Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Yazemeenah Rossi (@yazemeenah)


Dodał(a): Paweł Jaśkowski / fot.: instagram.com/yazemeenah Czwartek 05.11.2015