Wzór polskiej kobiety dojrzałej - Joanna Przetakiewicz w Playboyu

My jej wieku wypominać nie będziemy, bo i nie uwierzysz nam, że ma tyle, ile wskazuje metryka. Oczywiście jeśli jej nie znasz. Od dziś to się zmieni i na długo zostanie w Twojej głowie.
PLAYBOY_PRZETAKIEWICZ-otw.jpg

Joanna Przetakiewicz to radca prawny, dyrektor artystyczna domu mody, twórczyni własnej marki modowej, jurorka i uczestniczka programu telewizyjnego. Od teraz znana jest również z sesji w polskim Playboyu.

Można by ją brać za wzór kobiecości i przedsiębiorczości, ale oczywiście gusta są różne. Natomiast jeśli ustalimy, że w wieku pod pięćdziesiątkę powinno się wyglądać jak zadziorna studentka pierwszych semestrów, a w biznesie odstawia się na dystans wielu facetów i można jej doświadczeniem obdzielić cały dział w niejednym korpo, to Joanna zasługuje na miano wzoru.Pogodna i zazwyczaj uśmiechnięta blondynka ma skaner w oczach. Spojrzenie tak wnikliwe, że masz ochotę przeprosić za wszystkie swoje grzeszki, których nikt nawet nie dostrzegł, włącznie ze zjedzeniem słodyczy przed obiadem w wieku przedszkolnym.

Do tego ta swoboda i luz, a z drugiej strony ciekawość i wnikliwość dziecka, z jaką pakuje się w kolejne wyzwania sprawia, że tym razem chylimy czoła przed kolegami z Playboya za wybór kobiety do sesji. Joanna Przetakiewicz w Playboyu pojawia się pierwszy raz i podobno na tym kończy przygodę z nagością. Tą publiczną.

Tym bardziej powinieneś sięgnąć po najnowszego Playboya, w którym znajdziesz również inne rzeczy:
25-LECIE PLAYBOYA „POWIEDZIELI KIEDYŚ I DZIŚ” –  świętując 25-lecie PLAYBOYA poprosiliśmy 25 bohaterów naszych wywiadów, aby na niektóre pytania odpowiedzieli jeszcze raz
SEBASTIAN FABIJAŃSKI – wywiad z aktorem znanym z serialu Belfer i filmu Pitbull: Niebezpieczne kobiety, który mówi nam o pracy przy najnowszym filmie pt. Botoks, o swoim stosunku do pieniędzy i o otrzymanych propozycjach matrymonialnych
ORŁY GÓRSKIEGO VS. ORŁY NAWAŁKI – porównujemy naszą kadrę piłkarską z legendarnymi Orłami Górskiego
LARRY ELLISON – o ekscentrycznym miliarderze, który ma kosmiczne pieniądze i nie waha się ich wydawać
MOTO TEST – testujemy nowy model Volkswagena na wymagających trasach w szwajcarskich Alpach
LIS GIOLITO – modelka Elisabeth Giolito na co dzień reklamuje bieliznę i kostiumy kąpielowe. Nam pokazuje… motocykl.

I wybaczamy Ci ten jednorazowy skok w bok.

przetakiewicz-playboy.jpg
Dodał(a): Jasiek / fot.: Playboy, instagram.com/joannaprzetakiewicz Czwartek 14.09.2017