Wybrano Miss Polski 2018 – została nią piękna Olga Buława

Ma 27 lat, zielone oczy, jest brunetką i pochodzi ze Świnoujścia. I właśnie wygrała konkurs na najpiękniejszą Polkę w 2018 roku. Poznajcie Olgę Buławę.
MADA_091218_065.jpg

Tegoroczna gala Miss Polski odbyła się 9 grudnia w Krynicy Zdroju. W konkursie brało udział 28 dziewczyn wyłonionych za pośrednictwem regionalnych eliminacji odbywających się na terenie całego kraju. Kandydatki na głównej gali musiały zaprezentować się aż w sześciu pokazach w sześciu różnych kreacjach m.in. w strojach kąpielowych, sukniach ślubnych i wieczorowych.

Konkurs wygrała 27-letnia Olga Buława reprezentująca województwo zachodniopomorskie. Na co dzień piękna brunetka mieszka jednak w Warszawie, gdzie niedawno obroniła tytuł magistra prawa na Uniwersytecie SWPS. Od pięciu lat pracuje jako stewardessa w PLL LOT, choć podobno kiedyś panicznie bała się latać. Poza tym uwielbia Harry’ego Pottera i podróże.

Tytuł I wicemiss przypadł Karinie Szczepanek z Siemiatycz, a II wicemiss Joannie Babynko. W poniższej galerii możecie zobaczyć zdjęcia wszystkich pań.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Darek Majewski/FORUM/Instagram Poniedziałek 10.12.2018