Wideo z sesji Wodzianki Angeliki

Jak wyglądają kulisy sesji do CKM? Zobacz na przykładzie ostatniej sesji Angeliki Wachowskiej do najnowszego numeru CKM.
wachowska-an.jpg

Nie możemy zabrać Was wszystkich na plan zdjęciowy, ale zazwyczaj wchodzimy tam z kamerą, żeby przybliżyć Wam arkana sesji do magazynu CKM. To, co zazwyczaj zbieramy w kilka minut przyjemnego wideo, to kwintesencja ciężkiej pracy i całego dnia harówy. Serio. Od rana wjeżdżamy na plan, ustawiamy scenografię, oświetlenie, sprawdzamy aparaty i resztę oprzyrządowania.

Gdy na plan dociera modelka, do akcji wkracza make upistka, która maluję bohaterkę i stylistka, która umiejętnie naszą dziewczynę rozbierze. Po ponad godzinie robimy próbne zdjęcia, ustawiamy parametry sprzętu, sprawdzamy w jakich ujęciach modelka prezentuje się najlepiej. Konfrontujemy to z lokalizacją i staramy się wyłapać najbardziej korzystne pozy. Dopiero teraz zaczyna się właściwe pstrykanie. Wszystkie foty są na bieżąco oceniane przez producenta, dyrektora artystycznego, fotografa i modelkę.

Kilkaset zdjęć i kilka godzin później modelka zmywa make up, my zwijamy sprzęt i z nadal błyskającym w oczach fleszem jedziemy do...redakcji, by zacząć pracę właściwą.

Dodał(a): Paweł Jaśkowski Środa 24.05.2017