W bikini przez świat - Renee Somerfield

Renee Somerfield swoim skąpo odzianym ciałem rozgrzewa miejsca na ziemi, które wydawałyby się rozgrzane do czerwoności. Zobaczcie ile ciepła może wnieść do waszego życia za sprawą swojego konta na Instagramie.

Mieszka w Sydney w Australii i związana jest ze światem modellingu od czasów, kiedy była nastolatką. Dzisiaj ma 26 lat i wyrobiła sobie tytuł jednej z najbardziej pożądanych australijskich modelek. Pozuje dla największych czasopism, więc jeśli nie kojarzycie jej nazwiska, to twarz z pewnością przypomni wam kolorowe okładki, jakie mogliście obejrzeć kiedyś w centrum handlowym. Prócz charakterystycznej opalenizny (kobiety lubią brąz), zielonych oczu i doskonałego ciała podziwiana jest za swoje podejście do życia, a jej konta w social mediach otoczone są prawdziwym kultem. Nic w tym dziwnego. Spoglądając na jej profil ciężko nie wyobrażać sobie tych tysięcy samotnych mężczyzn, szczerzących się do jej zdjęć. Pozuje w bikini o każdej porze roku, bo zawsze jest gorąca.

Osoby z nią pracujące chwalą ją za naturalność, zarówno przed kamerą jak i w podejściu do klienta. Jest też bardzo profesjonalna i fotografowie szybko robią jej to jedno idealne zdjęcie. Dzięki ścisłej diecie i reżimowi ćwiczeniowemu wyrobiła sobie nie tylko nazwisko, ale również idealne ciało. Ta mierząca niecałe 180 cm jada 6 posiłków dziennie i ćwiczy z ciężarkami, aby jej skóra nie wyglądała na sflaczałą. Wysiłek opłaca się. Bo utrzymuje sylwetkę w doskonałym kształcie i bez przerwy gotowa jest wcisnąć się w skąpy stanik i majteczki oraz przejść na plażę. Niestety jest weganką, więc jej nawyki żywieniowe niezbyt nam odpowiadają i zamiast kontynuować wychwalanie jej cech fizycznych oddajemy się kontemplacji jej konta na Instagramie.

Dodał(a): Stanisław Saski / fot.:https://www.instagram.com/reneesomerfield/ Poniedziałek 09.01.2017