Vida Guerra – 42-letnia petarda

Wiemy, że nazywanie 42-letniej kobiety supergorącą laską brzmi co najmniej dziwnie, no ale przyznajcie szczerze: czy widząc tak boskie ciało Vidy Guerry można nazwać ją w inny sposób?

Zanim nieco przybliżymy Wam postać seksownej Vidy Guerry, zadamy Wam jedno, podstawowe pytanie, od którego absolutnie należy wyjść, zaczynając w ogóle jej temat: czy uwierzylibyście, że ta opalona, zmysłowa i jędrna Latynoska urodziła się w 1974 roku i w tej chwili ma 42 lata? My w życiu byśmy jej tyle nie dali – trzydzieści to absolutne maksimum.

Gdy już wyjaśniliśmy tę podstawową kwestię, możemy przejść dalej. A więc Vida Guerra to już mocno przebrzmiała gwiazda show biznesu początku XXI wieku. Okres jej największej popularności przypada mniej więcej na lata 2002-2006.


W tym czasie, ta hojnie obdarzona przez naturę amerykańska modelka kubańskiego pochodzenia gościła na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów z FHM-em i Playboyem na czele. W 2005 roku znalazła się nawet na liście 100 najseksowniejszych kobiet w rankingu tego pierwszego i dwukrotnie zdobyła nagrodę dla najlepszych pośladków.

Występowała także w teledyskach takich sław jak Nelly, P. Diddy czy Kanye West, a także sama nagrywała swoje własne utwory. Jej kariera jednak przystopowała, gdy w 2006 jakiś rzekomy haker włamał się do jej telefonu i opublikował nagie fotki modelki. Vida zarzekała się, że zdjęcia przedstawiają kogoś innego, jednak szefowie jej wytwórni muzycznej uznali, że Guerra celowo dopuściła do wycieku w ramach chwytu marketingowego i zerwali kontrakt. Wówczas jej kariera się zatrzymała.

Teraz, po prawie 10 lata Vida wraca z hukiem i swoimi sesjami podbija cały internet. Zobaczcie je sami i przekonajcie się do czego to 42-letnie ciało seksownej MILF-y jest jeszcze zdolne.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Piątek 12.08.2016