Valeria Orsini - fit egzotyka

Najpiękniejszymi laskami są fit laski – udowadnia to dobitnie Valeria Orsini. Obłędne kształty wysportowanej modelki 86-61-86 w połączeniu z miseczką C hipnotyzują nawet inne dziewczyny, co sprawdziliśmy na koleżankach z redakcji pism dla pań. Potwierdza to również zawrotna liczba obserwujących na Instagramie – 1 500 000 osób!
valeria-orsini.jpg

Ta fit laska urodziła się w Atlancie w Stanie Gergia, jednak gdy miała dwa lata, jej rodzina przeprowadziła się do Miami na Florydzie. I jak na nasz gust pasuje tam zdecydowanie bardziej. Swoją przygodę ze sportem zaczęła od boksu, ale to fintessowi poświęciła się bez reszty. Dzięki niemu i parciu na szkło, wystąpiła w kilku teledyskach, na pokazach mody oraz w epizodach serialowych i filmowych.


Za sobą ma również wiele sesji zdjęciowych dla magazynów męskich, fitnessowych oraz kobiecych – rozrywana jest przez wszystkich. Oczywiście my również chętnie widzielibyśmy Valerię Orsini u siebie, ale jest teraz bardzo zajęta. Rozwija projekt SuperFitBabes, czyli sklep z odzieżą sportową. Razem z inną fitnesską - Giselle Alonso – świetnie rozumieją trenujące kobiety i ich potrzeby. Dlatego tworzą wygodne ciuchy, które nie krepują ruchów podczas prężenia swoich kształtów.

Oryginalną urodę Valeria Orsini zawdzięcza korzeniom kolumbijskim, włoskim i portorykańskim.Dodał(a): Jan Rzeźnik Środa 20.05.2015