Utalentowana dziewczyna - Haylie Noire

Wie jak się rozbierać i jak robić zdjęcia. Haylie Noire powali was na kolana. Na którychchętnie zostaniecie, przeglądając kolejne jej fotografie na Instagramie.


Zerknęliśmy na pierwsze jej zdjęcia i od razu wiedzieliśmy, że zostaniemy na dłużej. Chociaż niewiele o niej wiadomo, z całą pewnością można być pełnym podziwu dla kunsztu fotografii Haylie Noire. I tym razem nie chodzi nam tylko o jej piękne i chętnie eksponowane ciało (do tego dojdziemy później), ale o styl. Jeśli nie potraficie robić sobie selfie, to nie zaglądajcie na jej profil, bo wpadniecie w kompleksy. Dziewczyna jest w tym świetna, a to dlatego, że nie tylko pasjonuje się modellingiem, ale również fotografią. Dlatego nie zobaczymy zwyczajowych zdjęć w lustrze z telefonem. Każde z takich nasza bohaterka potrafi przekształcić w istne dzieło sztuki. A także często pozuje z o wiele większym aparatem niż najnowszy smartphone.

Haylie aktualnie mieszka we Francji, ale pochodzi z Brukseli. Sama siebie bardziej niż za modelkę, która powstała dzięki social mediom, uważa za blogerkę wrzucającą zdjęcia. A trochę ich jest. Powoli dochodzi do czwartej setki. Wszystkie razem i każde z osobna zasługują na specjalną uwagę i pochwałę. Swój czas rozdziela między trzy rzeczy (a mogłaby między nas!), to jest modelling, fotografowanie oraz trenowanie fitnessu. To ostatnie wpływa na dwa poprzednie. Jej wysportowane i doskonałe ciało wprawia w zachwyt, a zachwycać można się przecież bez końca. Długie, kręcone włosy, jędrne pośladki i obfity biust – to jej znaki rozpoznawcze. Dodatkowo należy docenić gust co do bielizny. Wie w jaki sposób i w czym (lub bez czego) zaprezentować się, aby wydobyć z siebie jak najwięcej seksapilu. Sprawdźcie sami!
Dodał(a): Adam Nawrocki / fot.: https://www.instagram.com/haylienoire/ Środa 18.01.2017