Tylko świeże dziewczyny

Kolejny oszałamiający album speców od nagości i kobiecych kształtów. „Fresh Natural Girls” to zbiór zdjęć młodych, świeżych dziewczyn, które zrzucają swoje ubrania w najpiękniejszych miejscach Europy Południowej
młode dziewczyny


Martin Krake to ekspert w dziedzinie fotografii aktu. W latach 2001 – 2011 odbył 25 niezapomnianych podróży z 63 modelkami w najpiękniejsze europejskie destynacje. Są niezapomniane ze względu na plenery, cel i pamiątki, które przywiózł. Plenery to m.in.: Sardynia, Prowansja, Dalmacja, Korsyka, cel – sfotografować piękne, naturalne dziewczyny, za pamiątki robią tysiące zdjęć.


Podczas zwiedzania nieskazitelnych miejsc na południu Europy, zorganizował 476 sesji, podczas których wykonał ponad 26 tysięcy zdjęć. Część z tych oszałamiających obrazów możesz zobaczyć w albumie „Fresh Natural Girls” wydawnictwa Goliath. Delikatna skóra, bez nadmiernego makijażu, jędrne ciała bezwstydnie wypinające swoje atuty to świetny sposób na rozgrzanie się i pobudzenie krążenia.


Na ponad trzystu stronach znajdziesz setki fotografii dziewczyn świeżych i naturalnych. Młode modelki prężą się w miejscach, gdzie najchętniej odciąłbyś się z nimi od świata. Tak zresztą wyglądają plany zdjęciowe Martina – dzika natura, niezdeptana cywilizacyjnymi glanami, a jedynie delikatnie muśnięta drobnymi stopami tych niewinnych istot. Ale nie tylko odciski stóp pozostały po tych dziewczynach. Nieskrępowane obecnością aparatu, czują się swobodnie nieraz tarzając się po bajecznych plażach. Już wiesz gdzie wybierzesz się na wakacje...?

Album, sobie lub na prezent, możesz zamówić bezpośrednio u wydawcy: goliathbooks.com


Dodał(a): pinky / fot.: Goliath Wtorek 21.01.2014