Twerkująca przedszkolanka

Jessica Vanessa żyje z kręcenia pupą w internecie. Mówi, że w 6 sekund zarabia więcej, niż nauczyciel w 4 miesiące. Dlatego rzuciła pracę w przedszkolu i zajęła się twerkowaniem na pełen etat.
jessica-vanessa.jpg

22-letnia Jessica Vanessa jest zadowolona z najlepszej decyzji, jaką do tej pory podjęła. Rzuciła pracę w przedszkolu, gdzie była asystentką nauczycielki. Postawiła wszystko na jedną kartę, bo zważywszy na specyfikę wybranego zajęcia, nie ma powrotu do wykonywanego wcześniej zawodu.

A zaczęło się od wklejenia krótkiego filmu, w którym Jessica wywija swoimi krągłościami. Uwielbienie dla jej ruchów okazało się większe niż mogłaby sobie to wymarzyć. W tej chwili dwa miliony osób obserwuje jej poczynania w serwisie Vine. Dla urozmaicenia Amerykanka miksuje pokazy twerku ze skeczami komediowymi, bo wierni fani znają już zapewne każdy centymetr jej obfitego tyłeczka.

Ale nie wszystko wygląda tak kolorowo. Internetowy hejt ze strony trolli dwukrotnie wpędził królową twerku w załamanie nerwowe. Zamykała się w pokoju i nie miała ochoty wchodzić w żadną interakcję ze światem. Jednak udawało jej się poradzić z problemami i podnieść po wszystkim. Zapewne po tym, jak sprawdziła stan swojego konta.Mieszkanka Florydy mówi, że kupiła auto, które spłaciła już w całości oraz wyszła z długów zaciągniętych w czasach studenckich. Wszystko dzięki reklamodawcom, którzy widzą w niej potencjał. A właściwie w jej fanach. Im więcej osób zagląda na jej profil, tym większe kwoty Jessica inkasuje za lokowanie produktu. Jej zarobki sięgają podobno sum 6-cyfrowych.

Nie, Jessica nie jest aktorką porno, nie rozbiera się, nie uprawia seksu przed kamerką internetową. I tak jak nie każda dziewczyna tańcząca na rurce jest striptizerką, tak nie każda laska dobrze wywijająca pupą jest gwiazdą filmów dla dorosłych.Dodał(a): pinky Poniedziałek 13.10.2014