Tessa Streeter - pamiętasz lata `80?

Co prawda jej nick na snapchacie wskazuje, że urodziła się w końcówce lat 80., ale sesja w której wystąpiła, jest uosobieniem tego, co działo się w tamtych czasach. Pamiętasz to?
tessa-streeter.jpg

Blond laska na wrotkach (to takie rolki z dwiema osiami kółek...) w swetrze z golfem w kolorze charakterystycznym dla epoki. Na tyłku ma jeansowe spodenki z wysokim stanem, ale najważniejsze że odsłaniają co trzeba. Jędrne pośladki łaskotane są przez postrzępiony materiał. Na twarzy przezroczyste „pilotki”. Typowa dziewczyna z sąsiedztwa lat 80.

Ale Tessa Streeter nie boi się żadnego wcielenia. Angażuje się w 100% w każdą akcję, w której uczestniczy. Chwyta każdą nadarzającą się okazję i nie boi się żadnych zleceń. Występowała w teledyskach, w kampaniach modowych i reklamowych. Świetne kształty zachęcają potencjalnych klientów do zatrudniania jej w kolejnych projektach, bo ma dość uniwersalną urodę.

Urodziła się w północnej części Nowego Jorku, ale w 2014 roku przeprowadziła się do Los Angeles. Jak twierdzi, była to najlepsza decyzja w jej życiu. Tu odżyła, złapała więcej zleceń i pokazała się światu. Zawsze pozytywnie nastawiona i pewna siebie blondyna śmiga ku szczytowi na wrotkach. Nie rolkach.


Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Środa 10.02.2016