Tawny Jordan - spełnienie wszystkich marzeń

Życiowe motto Tawny Jordan głosi, że marzenia zawsze się spełniają. Z kolei nasze oznajmia wszem i wobec, że modelka jest spełnieniem marzeń niejednego z nas.

Tawny pochodzi z miasta Peoria, trzeciego pod względem wielkości w stanie Illinois, które najpierw porzuciła na rzecz Chicago. Jednak Miasto Wiatrów nie do końca odpowiadało jej temperamentowi i dziewczyna coraz częściej zaczęła pojawiać się w gorącym Las Vegas. Po wygraniu największego w kraju konkursu dla modelek bikini, na stałe przeniosła się na zachód. Piękną modelką szybko zainteresowała się telewizja.

CZYTAJ TAKŻE: MAGDA ŚWIDERSKA Z PROJEKT LADY

Dziewczyna pojawia się w Fox Sport, HBO i Showtime w roli oficjalnej ring girl. To właśnie ją można było zobaczyć podczas walki Mayeathera i McGregora, którą na całym świecie śledziło ponad 50 mln telewidzów.

Karierę modelki rozpoczęła w wieku 19 lat, kiedy została zaczepiona przez napotkanego na ulicy fotografa. Sesja okazała się na tyle udana, że wkrótce zaczęły pojawiać się płatne zlecenia, a pozowanie stało się jej pełnoetatowym zajęciem. 

Jej wymarzony facet, to taki, który ma swoją pasję i potrafi nią zarażać. Musi też sprawiać, że Tawny czuje się całkowicie bezpieczna. Nie zainteresuje się jednak nikim, kto nie przyciągnie jej fizycznością. 

Wymagania są więc wysokie, ale stawka jeszcze wyższa.


ZOBACZ GALERIĘ: KHLOE TERAE - KANADYJSKIE KRĄGŁOŚCIDodał(a): CKM.PL / fot. Instagram Piątek 03.07.2020