Szwedka na pieska

Ta skandynawska modelka i blogerka sama siebie określa mianem Bogini Seksu. Sądzisz, że jest niedostępna, wstydliwa i prowadzi się moralnie?

Screen Shot 2016-04-25 at 16.46.05.png


Poznaj Denise Fagerberg, mieszkającą w szwedzkim Göteborgu 22-latkę, będącą rozchwytywaną modelką i blogerką. Jej największe pasje? Denise deklaruje, iż są to: powiększanie pewnych części swego ciała, intensywne ćwiczenia na siłowni oraz seks na pieska (koniecznie z mężczyznami, którzy potrafią zaimponować jej dobrymi manierami i poczuciem humoru).

Dodajmy, iż Szwedka sama siebie określa mianem seksualnej boginii, z którą w łóżku każdy orgazm jest orgazmem życia, tak więc – o ile gustujesz w tak ekstremalnie kształtnych dziewczynach, co to skalpela chirurgicznego się nie lękają – gra może być warta świeczki.


Denise ubóstwia także kąpiele słoneczne, choć jak twierdzi „Ibiza czy Lazurowe Wybrzeże pewnie są piękne, ale najseksowniejsze dziewczyny można podziwiać wyłącznie na szwedzkich plażach”.


Chciałbyś, aby jej imponujące kształty zapewniły odrobinę cienia w upalny dzień? W tajemnicy zdradzimy ci więc miejsce, w którym możesz ją najłatwiej spotkać latem: ruszaj na plażę w Tylösand (południowo-zachodnie wybrzeże Szwecji), czyli w ulubione miejsce wylegiwania się panny Fagerberg bez odzienia.


ZOBACZ TEŻ KAWAŁ SZTUKI

Przepraszamy za ten tytuł, ale kolegialnie uznaliśmy, że jest najlepszy i idealnie oddaje istotę sprawy.

Opublikowany przez Esquire Polska na 22 kwietnia 2016

Dodał(a): Poniedziałek 25.04.2016