Suzy Cortez – prawdziwa fanka Messiego

Piękna Brazylijka słynie w swojej ojczyźnie z rozbieranych sesji zdjęciowych, udziału w konkursach piękności i słabości do popularnych sportowców. Teraz zasłynęła tatuażem z wizerunkiem Messiego. Zgadniecie gdzie?

Suzy jest modelką topless i zdobywczynią korony Miss Bum Bum przyznawanej właścicielce najpiękniejszych pośladków w Brazylii.

Nie jest tajemnicą, że seksowna dziewczyna jest wielka fanka FC Barcelony i Leo Messiego, a uwielbienie dla słynnego piłkarza graniczy niemalże z obsesją. Doszło nawet do tego, że piłkarz zablokował modelkę na Instagramie, by ta przestała oznaczać jego profil na wyjątkowo prowokujących zdjęciach. Zorganizowała nawet kampanię #UNBLOCKMEMESSI, która miała na celu cofnięcie bana nałożonego na nią przez piłkarską gwiazdę. Dziewczyna pozostaje jednak niezrażona i właśnie zrobiła sobie tatuaż z podobizną swojego idola. Twarz Messiego wylądowała tuż nad biodrem. Choć jest wątpliwe, że takie zachowanie mogłoby przyczynić do wzrostu sympatii ze strony Messiego, to Suzy nie można odmówić dwóch rzeczy – konsekwencji i pięknego ciała.

ZOBACZ TAKŻE: JESSICA GREEN - WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE W AUSTRALII


Dodał(a): Adam Barabasz / fot. Instagram Poniedziałek 20.01.2020