Stephanie Santiago – hip hopowa pupa

Falujące pośladki polane oliwką, ruszające się w rytm czarnej muzyki, to nieodłączny element hip hopu. Stephanie Santiago jest ikoną w branży ze względu na cuda, które wyprawia swoją krągłą, latynoską pupą.
stephanie santiago


Faceci narzekają na chude laski, bo nie mają za co złapać. Laski narzekają na szczupłe dziewczyny, bo...są zazdrosne. Tak się przynajmniej utarło. Stephanie Santiago jest rozwiązaniem na te problemy. To kobieta o pełnych kształtach, które zawdzięcza odpowiednim ćwiczeniom oraz korzeniom hiszpańskim i portorykańskim.

28-letnia Stephanie Santiago jest rozpoznawalna ze względu na swoją wielką, ale jędrną pupę. Z wymiarami 86-71-117 może wywołać trzęsienie małego biurowca, gdyby twerkowała pośladkami przyłożonymi do ściany.


Latynoska krew krążąca w jej żyłach odpowiada za ognisty temperament. To z kolei toruje jej drogę przed obiektywy. Jest znaną w hip hopowych kręgach modelką. Pozowała do wielu branżowych magazynów męskich i lifestyle`owych, grała również w teledyskach znanych raperów.Dodał(a): pinky / fot. twitter.com Czwartek 12.12.2013

Komentarze

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
siouxx (2013-12-12 21:33:05)
brutalne dupsko a nie pupa Zgłoś naruszenie
Szatynka (2013-12-12 20:33:08)
Szczerze... jest bardzo niesmaczna i bardzo niesmacznie wygląda. XXXXXL Osobiscie wolę kobiety o delikatnej urodzie, subtelne, zgrabne - ale nie przypominające "Pudziana" Zgłoś naruszenie
enrique85 (2013-12-12 19:44:28)
Fakt jest za co złapać. Zgłoś naruszenie
Komentarze (3)