Stephanie Marie – silna i seksowna

Każdy facet lubi seksowne kobiety, ale nie każdy jest w stanie sprostać oczekiwaniom silnych kobiet. Jeżeli uważasz, że jesteś na tyle mocny, żeby zapoznać się z tą dziewczyną, to zapraszamy.

Stefcia urodziła się 30 września 1992 roku w Oregonie w USA. Jako dziecko uczyła się w domu i dorastała na wsi, dlatego można powiedzieć, że swojska z niej dziewczyna. Mimo że początkowo nie uczęszczała do normalnej szkoły to wyrosła na bardzo rozgarniętą kobietę.

Jako 18-latka w pogoni za karierą przeprowadziła się do hrabstwa Orange w Kalifornii. Tam udało się jej zdobyć odpowiedni rozgłos za sprawą swojego wyćwiczonego ciała i niepowtarzalnej urody. A trzeba przyznać, że jej droga nie była łatwa.

Stephanie zmaga się z chorobą Leśniowskiego-Crohna, która objawia się anemią, niedożywieniem i utratą masy ciała. Jednak to najłagodniejsze z jej objawów. Mimo że dziewczyna musiała walczyć z tak ciężkimi dolegliwościami, udało się jej uzyskać perfekcyjną sylwetkę.

Choć na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że siła tej dziewczyny tkwi w jej umięśnionym ciele, to w rzeczywistości jej prawdziwą mocą jest twardy charakter i hart ducha. Obecnie prowadzi własną firmę Hybrid Fitness-OC w Irvine w Kalifornii i jest popularną trenerką fitness, a także modelką.

Zobacz tę silną i seksowną dziewczynę:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Czwartek 20.08.2020