Stefanie Knight - króliczek dla dorosłych

Stefanie Knight to chyba jedna z naszych ulubionych modelek, o których wprost przepadamy pisać. Ale to głównie dlatego, że jest to świetna okazja żeby nieco pogapić się na jej boskie ciało.

Jeśli jesteś w miarę na bieżąco z naszymi galeriami, to z pewnością przed oczami przewinęła Ci się playmate z mroźnej Kanady – Stefanie Knight (jeśli jednak jakimś cudem umknęła Ci ta seksowna ślicznotka, to jak najszybciej nadrób swoje zaległości, klikając TUTAJ – na pewno nie pożałujesz).

Seksowna 21-latka ma zaledwie 158 cm wzrostu, jednak nie ma to żadnego znaczenia, bo modelka zdecydowanie nadrabia innymi wymiarami (82-59-80) oraz imponującymi, krągłymi pośladkami, na widok których aż przyspiesza nam puls.Stefanie głównie występuje na okładkach magazynów dla facetów (z Playboyem na czele), w reklamach znanej Wam wody mineralnej 138Water, a ostatnio nawet w produkcjach porno – tam zresztą widać o wiele więcej jej nieziemskich atutów. Wszak rozmaite umiejętności to również jej główne zalety!

Poza tym, modelka prowadzi także swoje konto na Instagramie, na którym to śledzi ją ponad 600 tys. facetów gotowych sprzedać cały swój majątek, rzucić wszystko i lecieć do dalekiej Kanady po to, by odnaleźć Stefanie. Jeśli zobaczycie te zdjęcia, z Wami może stać się tak samo. Tylko żeby potem nie było, że nie ostrzegaliśmy!


A TY OD JAKIEGO SERIALU JESTEŚ UZALEŻNIONY? 

A wy od jakiego serialu jesteście uzależnieni? Bo to, że wszyscy jesteśmy od nich uzależnieni wiemy już na pewno.

Opublikowany przez Esquire Polska na 14 czerwca 2016


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Czwartek 09.06.2016