Sierra Skye – chciałbyś być piaskiem pod jej stopami

Gorąca jak piasek na kalifornijskich plażach. Hmm… a może to tamtejszy piasek jest gorący od jej stópek, którymi drepta brzegiem morza? Tak czy inaczej, nie musisz wychodzić na słońce, żeby się spocić. Wystarczy popatrzeć na tę ślicznotkę.

Sierra Skye naprawdę nazywa się Sierra Egan i urodziła się 6 listopada 1995 roku w Kaliforni w Stanach Zjednoczonych. Bez wątpienia pojawiła się na tym świecie po to, by zostać modelką bikini. Wskazują na to jej seksowne kształty oraz pochodzenie.

Z jednej strony jest rdzenną Amerykanką, a z drugiej płynie w niej wrząca włoska krew. Takie połączenie musiało zaowocować idealnym ciałem i śliczną buzią. Skye to jedna z tych dziewczyn, które schodzą z plaży tylko po to, by zmienić strój kąpielowy. Z kolei jasne piaski światowych plaż idealnie kontrastują z jej opaloną, ciemną karnacją.

Pół-włoszka pół-amerykanka, wie doskonale jak wykorzystać swoje walory. W sieci bez problemu znajdziesz filmiki, w których Sierra pokazuje, co to znaczy robić użytek z pośladków. Zaczynała od stepowania, a teraz jest mistrzynią twerkingu.

Jej ciało o kształcie klepsydry zwróciło uwagę wielu agencji modelingowych i firm produkujących bikini i bieliznę. Była sponsorowana m.in. przez Boutine Los Angeles i Plumeria Lingerie, a obecnie ma podpisany kontrakt z agencją Elite Model Management.

Warto wspomnieć, że karierę modelki rozpoczęła od podzielenia się w sieci zdjęciem swojego kotka. Tobie raczej to nie wyjdzie, ale musisz przyznać, że kiciuś zamienił się w naprawdę seksowną kocicę.

Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Piątek 24.07.2020