Seksualnie wyzwolona Jaimie Sullivan

Natrafiliśmy na nią przypadkowo, ale jej kariera dziełem przypadku nie będzie. Wypadkowa zjawiskowej urody, boskiej sylwetki i przyjaznego usposobienia zaprowadzi ją na sam szczyt. Na jakikolwiek zdecyduje się wspiąć.


Jaimie Sullivan to koleżanka seksownej surferki Anastasii Ashley, której sylwetkę przybliżaliśmy Wam jakiś czas temu. Na jej zdjęciach naszą uwagę przykuła inna laska, która uwielbia bikini i plażę. A gdy do tego trafiliśmy na jej wywiad dla internetowego Maxima, musieliśmy Wam ją przedstawić. Czy to jest dziewczyna i z Waszych marzeń?

Lubi kiedy facet sprawnie posługuje się dotykiem i umie dzięki niemu rozpocząć flirt jeszcze w miejscu publicznym. Wtedy ten szczęśliwiec ma duże szanse na kontynuowanie eksplorowania jej ciała rękoma w bardziej intymnych warunkach.

border: 0px none; border-radius: 3px; box-shadow: 0px 0px 1px 0px rgba(0, 0, 0, 0.5), 0px 1px 10px 0px rgba(0, 0, 0, 0.15); margin: 1px; max-width: 658px; padding: 0px; width: calc(100% - 2px);">


Nie widzi nic złego w numerkach na jedną noc. Jaimie Sullivan podkreśla, że wszyscy lubimy i potrzebujemy seksu, ale nie każdy otwarcie się do tego przyznaje. Uważa, że takie przygody zdarzają się głównie z powodu wyższego spożycia alkoholu, który z kolei obniża poczucie wstydu i może prowadzić do obłędnego seksu.

Jaimie Sullivan chciałaby spróbować technik BDSM i chętnie oddałaby się pod kontrolę władczego faceta. Jara ją też wizja seksu publicznego, gdy podczas uniesienia trzeba zachować spokój i ciszę. O grze wstępnej mówi, że fajnie, jeśli jest, ale po chwili lepiej przejść do rzeczy. Lubimy tak konkretne kobiety z takimi preferencjami o takich kształtach i w takich strojach!
FILM 📷 📷📷📷📷📷📷📷📷 @paulcapra @thatsortofbrunette

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jaimie Sullivan (@jaimiesullivan)


Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: instagram.com/jaimiesullivan Środa 25.11.2015