Seksowne żołnierki w mundurach

Nie ma lepszego widoku niż seksowne i piękne dziewczyny w wojskowych mundurach z bronią przewieszoną przez ramie. A jeszcze lepsza jest w tym świadomość, że te dziewczyny są zawodowymi żołnierkami.

Konto na Instagramie o nazwie „girldefense” to prawdziwa żyła złota. Można bowiem znaleźć na nim masę fotek seksownych żołnierek zasilających szeregi izraelskiej armii. Dziewczyny zazwyczaj występują na zdjęciach w pełnym umundurowaniu z bronią przewieszoną przez ramię, wobec czego nie spodziewajcie się półnagich zdjęć typowych dla zwyczajnych instagramerek.

Brak nagości nie sprawia jednak, że dziewczyny stają się mniej atrakcyjne – dzięki temu możemy skupić się na ich zmysłowych i pięknych buziach i na sile, która drzemie w tych laskach. I przy okazji na tym, jak wielki błąd popełniliśmy w życiu, nie idąc nigdy do wojska. Podobnie myśli zapewne sporo facetów, bo konto izraelskich żołnierek cieszy się na Instagramie dużą popularnością – ma ponad 55 tys. obserwujących. Zasilicie ich szeregi?


ZOBACZ TEŻ:

Patrycja – najbardziej wybuchowa dziewczyna z aktualnego numeru CKM 💥💥💥 Więcej zdjęć oczywiście tylko w CKM 😜 LINK W PIERWSZYM KOMENTARZU

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 21 sierpnia 2017


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/girlsdefense/ Piątek 06.10.2017