Seksowna skandalistka - Daniella Chavez

Rozbiła związek Ronaldo, a chłopakowi podarowała w prezencie noc z koleżanką. Danielle Chavez lubi kiedy jest o niej głośno, prawie tak bardzo jak rozbierać się przed obiektywem aparatu.

Ta dziewczyna bardzo nie lubi przegrywać i dba o to, żeby ciągle było o niej głośno. Uwagę mediów przyciągnęła w 2015 roku, kiedy to okrzyknięto ją maskotką turnieju Copa America. A skoro już jesteśmy przy piłce nożnej, to podobno ona była powodem rozstania Iriny Shayk i Cristiano Ronaldo. Sportowiec zdradził swoją partnerkę właśnie z Daniella Chavez.

Atmosfera skandalu bardzo jej odpowiada. Kiedy zajęła trzecie miejsce w jednym z konkursów piękności, była bardzo niepocieszona. Wrzuciła do sieci nagie zdjęcie pod prysznicem z krótką wiadomością skierowaną do sędziów. Mianowicie: „wypchajcie się”.

Jest zadziorna i pewna siebie. Udowadnia to na każdym kroku. Kiedyś nie wiedziała jaki prezent ofiarować chłopakowi na święta. Poprosiła więc koleżankę, aby się z nim przespała, na co ta chętnie się zgodziła. Co by o niej nie mówić, ma dziewczyna nie tylko seksowny styl prowadzenia się, ale również gest.Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/daniellachavezofficial/ Czwartek 25.05.2017