Seksowna sąsiadka - Tanya Mityushina

Ma 23 lata i piękne ciało, które chętnie eksponuje przed obiektywami, pozując w bieliźnie i strojach kąpielowych. Ta młoda Rosjanka podbija branżę modelingową i serca mężczyzn na całym świecie.

Tanya Mityushina ma dopiero 23 lata, a już od sześciu pracuje w branży modelingowej. Została wypatrzona przez skauta w centrum handlowym, kiedy była nastolatką. Pochodzi zza naszej wschodniej granicy i wychowywała się w rosyjskim mieście Perm. Jej kariera nabrała tempa, kiedy w 2016 roku pojawiła się w Sports Illustrated Swim Issue, co jak na takie kształty stało się dość późno. Od tamtej pory współpracuje z wieloma markami bieliźnianymi i firmami produkującymi bikini, bo zna swoje atuty.

Została stworzona do pozowania w negliżu, o czym świadczą jej wymiary, czyli 88-61-88. I chociaż wydaje się, że ta laska każdą wolną chwilę spędza na siłowni, nie jest to prawdą. Jak sama przyznaje, decydując się na pójście na trening, toczy się w niej wewnętrzna walka, między chęcią zachowania formy, a leżeniem w łóżku. I jeśli szuka kompanów do tej drugiej czynności, to w naszej redakcji znalazłoby się paru chętnych.
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/mit_tanya/ Środa 19.07.2017