Seksowna projektantka kostiumów kąpielowych

Stroje kąpielowe to zdaje się największa pasja Lisy Opie. Nie dość, że na co dzień zajmuje się ich projektowaniem, to w dodatku bardzo lubi w nich pozować do zdjęć. I trzeba przyznać – prezentuje się w nich zjawiskowo.
FFN_Opie_Lisa_TAC_090616_52165193_midres.jpg

Lisa Opie, to nazwisko znane Wam niemal na pewno. Ta gorąca amerykańska modelka, pojawiała się bowiem w naszym serwisie już kilkukrotnie, a my sami odmienialiśmy jej nazwisko przez wszystkie możliwe przypadki. I niby mawia się, że co za dużo to niezdrowo, jeśli jednak chodzi o seksowne kobiety, to ta zasada przestaje obowiązywać – w końcu prawdziwego piękna nigdy dość.

Dlatego też bez cienia wstydu pozwalamy sobie napisać o Lisie Opie po raz enty i po raz enty pozachwycać się nad jej wdziękami. A jest to zdecydowanie bardzo urodziwa modelka, obdarzona boskim ciałem, jędrnymi pośladkami i pięknymi piersiami.

O jej urodzie niech przede wszystkim świadczy fakt, że Lisa była uczestniczką rozlicznych konkursów piękności i, co znacznie ważniejsze, wiele z tych konkursów wygrała – posiada m.in. tytuł Miss Wysp Dziewiczych, Miss Południowej Florydy czy Miss Nationwide.


Poza tym, ta seksowna 24-latka jest także aktorką oraz projektantką kostiumów kąpielowych, w których zresztą bardzo często pozuje i, jak sami widzicie, prezentuje się olśniewająco. To zresztą prawdopodobnie pozwala jej oszczędzić krocie na reklamie własnych produktów – w końcu z takim ciałem, sama jest w stanie doskonale je zaprezentować i nie musi w tym celu wynajmować żadnej innej profesjonalnej modelki.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Środa 07.09.2016